Kontakt

Jesteś zainteresowany usługami
mass-mailingowymi?


Wyślij niezobowiązującą analizę przedwdrożeniową.
Przejdź do analizy

W przypadku pytań odnośnie naszej pozostałej
oferty, skorzystaj z formularza obok lub zadzwoń
na specjalną infolinię: 32-411-56-12 (wew. 2)
codziennie od poniedziałku do piątku,
w godzinach: 8:00 - 16:00

Jesteś naszym klientem?
Potrzebujesz pilnej pomocy?


Jesteśmy do dyspozycji: 365 dni w roku,
7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
Zadzwoń na nr 32-411-56-12

W sprawach mniej pilnych
Jesteśmy do dyspozycji:
Poniedziałek – piątek, 8:00 – 16:00
Otrzymałeś niechcianą wiadomość od jednego
z naszych użytkowników?

Zgłoś ją do nas.

Wyślij do nas wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mirosława Kryskę prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Kryska Mirosław SUPORT moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Mirosława Kryskę prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Kryska Mirosław SUPORT za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dot. działań marketingowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez Mirosława Kryskę prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Kryska Mirosław SUPORT w celu prowadzenia działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne. Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dot. działań marketingowych.

Przeładuj kod
Potrzebujesz pomocy? Znajdziesz ją tutaj. Możesz także skonsultować się z naszym konsultantem, który odpowie na twoje pytania: pomoc@niebieski.net
Wahasz się? Sprawdź co mówią o nas nasi klienci i Dołącz do nas!